Робочий будній день, вирушаємо на черговий монтаж домофона Неолайт. Приїжджаємо на об'єкт, нас зустрічає перед дверима виведений кабель FTP (хоча це перебір, досить і мідного UTP категорії 5Е, але електрики чомусь вважають екрановані виту пару кабелем, який сам уберают чудесним чином будь-які "наведення" і перешкоди, навіть коли прокладений паралельно з силовим).

Все б нічого, але, кабель має зовнішній діаметр приблизно 8 мм, а отвір зроблено буром 22 мм, через стінку в квартирі буде встановлено домофон.

Від сюди виходить, що домофон чутиме панель виклику через такий "тунель" і у видеодомофонов Neolight динамік знаходиться на задній стінці, тобто і виклична панель буде чути монітор. В результаті при активній аудіо зв'язку буде стояти неприємний свист.

У квартирі електрики грамотно підійшли до питання закладки кабелів під домофон. У підрозетник завели 220 В (окремо спасибі їм за ВВГ 3 * 1.5 мм кв, зручно працювати з таким перетином), кручена пара між домофоном і викличної панеллю, ще одна кручена пара в поверховий щит слаботочкі на випадок підключення під'їзної домофона, плюс ще пару кабелів з монолітними мідними жилами для підключення додаткових відеокамер.

Після установки кронштейна панелі Neolight Solo FHD Graphite, паяем все соеденения, укладаємо кабель, з рідної коробки дістаємо м'який пінопласт для ущільнення отвору і таким чином ізолюємо домофон від панелі.

Природно перевіряємо щоб все було по фен-шую, тобто за рівнем:

Після установки не забуваємо зняти захисну транспортувальну плівку.

Переходимо до установки домофона в квартирі. Насамперед перевіряємо тестером наявність напруги на силових кабелях, вважаємо за краще використовувати швидкозажимні оригінальні клеми Wago, дуже прискорюють процес монтажу, плюс в разі потреби можна швидко демонтувати домофон і безпечно відключити від живлення не вимикаючи автомат.

Комплект домофона Neolight Neokit HD WF2 Graphite встановлений, клієнту встановили на смартфон додаток Неолайт, налаштували і пояснили весь функціонал.