Neolight.kiev.ua є офіційним дилером німецького бренду Neolight. Весь представлений товар на нашому сайті сертифікований і виключно оригінальний. Продукція ТМ "Неолайт" виробляяється на німецькому обладнанні та проходить всі етапи ретельної перевірки відділу контролю якості. Тому ми несемо відповідальність і гарантійні зобов'язання, так як впевнені в якості німецького бренду.

  • Німецьке обладнання.
  • Гарантія якості.
  • Сертифікований сервісний центр в Києві.
  • Ідеальне співвідношення ціна / якість.
  • Демонстрація роботи обладнання в магазині перед придбанням.
  • Продаж, встановлення, обслуговування домофонних систем, систем відеоспостереження та контролю доступу досвідченими фахівцями.

Немає необхідності переконувати вас у тому, що домофони в Києві, як і в інших містах України є важливим інструментом безпеки, який зводить до мінімуму небезпеку несанкціонованого проникнення на вашу територію. Але системи безпеки можуть відрізнятися по своїй надійності, вартості, складності умов експлуатації та технічного обслуговування. Ми пропонуємо вам скористатися досвідом німецьких фахівців і придбати neolight домофони у нас, офіційного дистриб'ютора в Україні.

Немає людей, які б не знали переваг німецької якості, чи йде мова про побутові інструменти або будівельну техніку. Тепер же настав час ознайомитися з продукцією neo light. Надійність і перевірка часом дозволяє компанії заявляти про себе, як про виробника-лідера домофонів нового покоління. Неолайт домофони цієї компанії мають презентабельний зовнішній вигляд, є багатофункціональними і задовольняють запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Купуючи NeoLight в Києві у нас, ви отримуєте не тільки надійне обладнання, а й якісний сервіс!