Готівковий розрахунок (для фіз. Осіб)


Безготівкова оплата при оформленні замовлення картами Visa і MasterCard через сервіс WayForPay
Замовлення можна оплатити банківською картою Visa і MasterCard, при обробці замовлення менеджером буде виставлений інвойс для оплати через сервіс LiqPay. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. Перед оплатою картою рекомендуємо уточнити у менеджера наявність необхідної кількості товару на складі.

 

Безготівковий розрахунок (для фіз. Осіб)
Оплата: здійснюється згідно з рахунком-фактурою через будь-який банк України, для приватних підприємців обов'язково видається повний пакет документів - оригінал рахунку, видаткова накладна - при наявності правильно заповненого оригіналу довіреності.
Доставка: самовивіз з офісу NeoLight.kiev.ua, доставка кур'єрською службою або відправка в інші міста України транспортними компаніями (Нова Пошта).

 

Безготівковий розрахунок (для юр. Осіб)
Оплата: здійснюється згідно з рахунком-фактурою, після оплати обов'язково видається повний пакет документів - оригінал рахунку, видаткова накладна - при наявності правильно заповненого оригіналу довіреності.
Доставка: самовивіз з офісу NeoLight.kiev.ua, доставка кур'єрською службою або відправка в інші міста України транспортними компаніями (Нова Пошта).

 

Відправка післяплатою  транспортною компанією Нова Пошта
Оплата: здійснюється при отриманні товару; до обладнання додається товарний чек і гарантійний талон.

 

Доставка по Україні
Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.

безкоштовна доставка замовлень від 2500 грн. до складу одержувача Нової Пошти та послуга накладеного платежу, замовник оплачує тільки вартість товару після його огляду.


Терміни доставки

відправка в день замовлення за умови оформлення замовлення до 13:00 і наявності замовленого товару в офісі NeoLight.kiev.ua;
відправка на наступний день за умови оформлення після 13.00 і наявності замовленого товару на складі NeoLight.kiev.ua (прохання уточнювати наявність у менеджера).

 

Доставка по Києву
Здійснюється власною кур'єрською службою.

50 грн. при сумі замовлення до 2500 грн .;
безкоштовна доставка по Києву при сумі замовлення від 2500 грн.


Терміни доставки

на сьогодні за умови оформлення замовлення до 13:00 і наявності замовленого товару на складі NeoLight.kiev.ua;
на наступний день за умови оформлення замовлення після 13.00 і наявності замовленого товару на складі (прохання уточнювати наявність у менеджера).
Доставка, як правило, здійснюється з 10:00 до 18:30, точний час обговорюється при оформленні замовлення менеджером по телефону.

Просимо Вас перевіряти комплектацію і зовнішній вигляд товару при отриманні товару від кур'єра. В обов'язки кур'єра входить тільки доставка. Налаштування, демонстрація працездатності товару можлива за попередньою домовленістю.