Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати придбання товару при наявності товарного чека, в товарному вигляді і оригінальній упаковці, справному технічному стані і в повній комплектації. У разі сумнівів приймаючої сторони з приводу справного технічного стану, товар може бути відправлений на технічну експертизу СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ.

 

ТОВАР ПРИЙМАЄТЬСЯ до ПОВЕРНЕННЯ при таких умовах:

1. Витримані терміни повернення - 14 календарних днів з моменту придбання.
2. Обладнання не має пошкоджень або слідів використання.
3. Збережений товарний вигляд і не пошкоджена упаковка.
4. Збереження повній комплектності.
5. Наявність товарного чека.
6. Заповнена КВИТАНЦІЯ на повернення.

 

ВАЖЛИВО!

При поверненні обладнання, такого як: відеокамера охоронного спостереження, відеореєстратор або будь-яке інше обладнання під управлінням встановленою операційною системою - ОБОВ'ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ є скидання програмного забезпечення на заводські установки.
При недотриманні цієї умови - вартість послуги скидання налаштувань на заводські установки є платною і становить 200,00 грн.

В іншому випадку, компанія-продавець має право відмовити в прийомі обладнання на повернення / обмін.
Повернення товару приймається до розгляду після 12:00.
Термін проведення експертизи обладнання при прийманні на повернення становить до 10 календарних днів.
У разі недотримання вищезазначених умов сервісний центр повідомляє про причини відмови Клієнту за вказаною в квитанції номеру телефону.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Повернення товару - це завжди зайва трата часу і сил. Тому велике прохання уточнювати всі нюанси - модель, комплектацію, колір, технічні параметри, сумісність різного устаткування - перед доставкою. Зробити це ви можете зателефонувавши до відділу продажу за телефонами, вказаними в розділі Контакти.
Також звертаємо вашу увагу, що при відправці обладнання службою перевезення, доставку та інші витрати лягають на клієнта. А також при замовленні доставкою - клієнт зобов'язаний компенсувати витрати по доставці та послуги накладеного платежу.